Met ingang van 26 mei a.s. beëindigt onze bank haar aktiviteiten op het gebied van de reizenverkoop in onze kantoren in Venray en Oostrum. Onze bank wil zich meer gaan concentreren op kernaktiviteiten met be trekking tot de financiële dienstverlening. Het doet ons dan ook bijzonder veel genoegen U te kunnen mededelen, dat onze reisadviseurs Maja Kateman-van Opbergen en Miriam Thuijls- Schelbergen, op diezelfde datum het reisbureau op zelfstandige basis zullen voortzetten. Vanzelfsprekend kunnen zij daarbij rekenen op onze maximale onder steuning en begeleiding, om een voorspoedige en vlotte doorstart te kunnen maken. Wij zijn ervan overtuigd dat de service als vanouds hoog in het vaandel zal staan en dat de dienstverlening nog nauwer zal worden afgestemd op uw wensen. Wij danken U voor het genoten vertrouwen en bevelen het nieuwe reis bureau "Buitenlandse Zaken" graag bij U aan! Met vriendelijke groet, Rabobank Venray-Oostrum J.E.J. de Greef, wnd. directeur Ma een grondige voorbereiding is het dan bijna zo ver: vanaf 26 mei bent tl bij ons reisbureau Buitenlandse Zaken op het juiste adres voor al uw reizen naar buiten- en binnenland. In de praktijk zal er, los van de nieuwe lokatie en het andere telefoonnummer, weinig voor Cl veranderen; Cl mag zelfs een verhoogde service en advieskwalitiet verwachten in ons nieuwe reisbureau! Loopt tl gerust eens bij ons binnen; vanaf 26 mei staan wij voor Cl klaar! Er ligt voor Cl een kleinigheidje klaar op ons nieuwe reisbureau, zodat Cl ook een beetje kunt meedelen in de feestvreugde. Miriam Thuijls-Schelbergen Maja Kateman Reisburo Buitenlandse Zaken Kapelaanspad 12, 5801 BM Venray Telefoon 04780 - 1 51 55, fax 04780 - 1 39 13 -van Opbergen 10

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10