Belangrijk vandalisme Onlangs brachten burgemeester en wethouders van de Gemeente Venray een bezoek aan Oostrum. Bij die gelegenheid werd door genoemd college waardering uitgesproken voor de dorpsverfraaiing, welke met zoveel eigen zelfwerkzaamheid wordt uitgevoerd. Destemeer is het te betreuren dat er lieden rondlopen, die kennelijk weinig respect kunnen opbrengen voor de eigendommen van anderen. Helaas moeten wij constateren dat nabij het kantoor van de Rabobank in :oenemende mate sprake is van vandalisme. In de nacht van zaterdag op zondag 29/30 april heeft men de vlaggestok bij de bank compleet afgebroken en op het trottoir gegooid. Vanzelfsprekend heeft ook de bloembak vervolgens zijn deel gehad. Inmiddels zijn tenminste 100 tulpen er met bol en al uitgetrokken ofwel de bloem eruit getrokken. Dergelijke dingen gebeuren niet door één persoon; met klem wil ik de verantwoordelijken verzoeken dergelijke praktijken achterwege te laten. J. Janssen direkteur Rabobank Kantoor Oostrum. Je Studiebeurs is niet direct een vetpot. Daarom hebben we bij de Rabobank de Studenten rekening. En die is gratis. Dus met gratis Europas, dag en nacht gratis pinnen en direct een rekeningafschrift zodra je studiebeurs binnen is. En wat dacht je van rood staan tot maximaal 2000,- tegen een gunstige rente? Dan krijg je als rekeninghouder ook nog eens elk jaar de nieuwe editie van het Easy Money kortingsboek. En dat betekent tot 50% korting op CD's, bioskopen, kleding, restaurants, eetcafés, reizen en nog veel meer. Wil je meer uit je beurs halen, dan ga je dus even snel naar de Rabobank bij je in de buurt. Rabobank 9 Jij hebt een studiebeurs, daarom hebben wij Easy Money.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9