LIMBURG KBO-Oostrum Zoals op de jaarvergadering afgesproken houden we dit jaar ons zomer- uitstapje al vroeg in de zomer. Indien er voldoende belangstelling voor is gaan we op maandag 22 mei 1995 op stap. Programma; 08.00 uur vertrek bij het Gemeenschapshuis. 10.00 uur boottocht door de Bieschbos met koffie aan boord. 12.30 uur vertrek vanuit Lage Zwaluwe naar Hilvarenbeek. 14.00 uur rondrit door het safaripark de Beekse Bergen. 15.30 uur gelegenheid om een wandeling te maken door dierenland. 16.30 uur begint de terugreis. 18.00 uur gezamelijk diner in Someren 20.30 uur thuiskomst in Oostrum De kosten zijn inclusief busreis, boottocht, entreegelden en diner 60,- per persoon. Ook niet-leden kunnen deelnemen. Om deze reis te organiseren hebben wij opgave nodig van het aantal deelnemers. Vandaar dat wij u verzoeken u deze week, dus tot 8 mei aan te melden voor deelname en wel bij Jan Derks tel. 8 13 98 of bij Wim Hermans tel. 8 38 89. Het bestuur Fietsmiddagen; Evenals voorgaande jaren geven we graag de gelegenheid om gezamenlijk te gaan fietsen. Voor het eerst op woensdag 10 mei a.s. en dan verder iedere woensdagmiddag om twee uur verzamelen bij het Gemeenschaps huis. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste buurtbewoners, Dinsdag 7 februari a.s. zal er jaarvergadering zijn in het gemeenschapshuis en wel om 20.30 uur. Wij nodigen jullie allen uit te komen i.v.m. het bespreken van de toekomst van de Aide Beek als voornaamste agendapunt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Onze dank en tot ziens. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8 KBO z>:

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 8