Met 'n met veel moeite bij elkaar gekregen team begonnen we zwak. In de begin periode klopte er geen bal van bij ons, maar na 10 minuten kregen we wat grip op het spel en de tegenstander. In de 14e minuut was het Theo v.d. Pas, die 'n voorzet van rechts op de rand strafschopgebied gaf waar Sjors v. Beek de bal aannam, afschermde, opwipte en met een prachtige volley on houdbaar inschoot (dit was onbetwist het mooiste doelpunt van het seizoen). Na deze 0-1 ging Meerlo wat meer risico nemen wat ons in de kaart speelde en het was 6 minuten later dat Chris Hovens met een slimme aktie Theo v.d. Pas de ruimte instuurde, deze zette de bal voor, waar de ingeschoven Peter v.d. Burgt rustig 0-2 intikte, tevens ruststand. Na de rust kwam er een min dere periode voor VVO, dit werd in de 7e minuut tot uitdrukking gebracht door 'n prachtig doelpunt van Meerlo, dat bijna nog gekeerd werd door Jan de Bruin, 1-2. Meerlo bleef komen en twee minuten later weer een prachtig schot op doel, dat even prachtig door Jan de Bruin werd gevangen, deze redding was het sein voor VVO om weer 'n tandje bij te schakelen zodat Oostrum al gauw uit de problemen was. De 16e minuut na de rust ging Sjors v. Beek het strafschopgebied in, werd neergelegd, penalty, dezelfde Sjors v. Beek verzilverde deze penalty 1-3. Intussen kreeg Sjaak Linskens nog 'n dot van een kans, die maar net miste. Even later stuurde Peter v.d. Burgt met een steekpass door het midden Sjors v. Beek weg deze passeerde handig de keeper en schoot 1-4 in, kort na dit doelpunt floot de meegereisde scheidsrechter Hay Linders die prima floot (met dank van Meerlo en VVO) de wedstrijd af. Sjaak en Ruud bedankt voor de hulp. Tot woensdag tegen Ser- vio. Jep en Marie-José proficiat met jullie dochter Fieke namens ons alle maal. Pierre Ode aan Frits! De meest getalenteerde, veelbelovende en niet te overtreffen grensrechter van Oostrum 1. Daarom kunnen wij hem bij VVO ook niet missen en rekenen er op dat hij volgend seizoen weer in vol ornaat aanwezig is. Frits, bij deze hartelijk bedankt voor het afgelopen seizoen. afz. 2 trouwe supporters Jeugdvoetbal Programma 6 mei 1995 FCV A1 Blerick B2 Oostrum C1 Oostrum D1 Venray E7 Oostrum E3 - Oostrum A1 aanv. 15.00 u. vertrek 13.45 u. - Oostrum B1 aanv. 13.30 u. vertrek 12.30 u. - Sparta C1 aanv. 13.30 u. - Helden D1 aanv. 09.30 u. - Oostrum E2 aanv. 11.00 u. vertrek 10.15 u. per fiets - GFC '33 E2 aanv. 11.30 u. - Oostrum F1 aanv. 10.00 u. vertrek 09.20 u. 14

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 14