Na rust zakte de wedstrijd in en kwam SV Nunhem beter in de wedstrijd. Na de 57e minuut kreeg Oostrum een penalty tegen door een ongelukkige handsbal van Marcel Nellen. Invaller doelman Marcel Pluk (Ludo Gommans lag met griep in bed) haalde de bal echter fraai uit de rechterhoek. In de 72e minuut werd een ingooi terug op de keeper onderschept door Ad Gijsen en stond het opeens 1 -1. Er deden zich nog wel mogelijkheden voor beide doelen voor maar het bleef bij 1 -1Een terechte uitslag. Veteranen Uitslag zaterdag 25 - 3 - '95. VVO - TOP 0 - 2 Programma zaterdag 1 - 4 - '95 America - VVO aanv. 16.30 u. vertrek 15.45 u. Een veel te harde wedstrijd van de kant van Tienray, dat wel verdiend won. Oostrum liep vanaf het begin achter de feiten aan. De aanvallers kwamen alleen in stelling bij vrije trappen die maar net misten. Het middenveld kon ook niet in z'n spel komen, en maakte veel te weinig gebruik van de breedte, en wat in de diepte ging kwam net zo snel of nog sneller terug wat onze verdediging steeds problemen bezorgde. Het was dan ook Tienray dat halverwege de eerste helft scoorde en met de stand van 0 -1 ging rusten. Ook na de rust kwam Oostrum geen moment in z'n spel, en kon de Tienray verdediging makkelijk stand houden. 8 Minuten na de rust maakte Th. v.d. P. hands op de rand van het strafschopgebied. De vrije trap werd mooi ingekopt (eigenlijk te gemakkelijk) 0-2. Kort voor het einde werden nog 2 spelers het veld uitgestuurd, de toch al getergde Th. v.d. Pas en de Tienray spits die zich niet konden beheersen, werden daarom door de goed fluitende Henk Rutten uit het veld gestuurd. Weer 'n verlies, jammer volgende week beter uit tegen America. Piet Fleurkens en Jan de Bruin waren vandaag de enige spelers die 'n voldoende behaalden. Het is voor mij niet gebruikelijk om op ingezonden stukken in te gaan, maar ik wil er toch even op ingaan. Op het artikel in 't Oostrums Weekblad no. 12 door te zeggen dat Jean-Pierre gelijk heeft dat ik niet altijd alles ongekleurd schrijf, maar u zult het met me eens zijn, dat het op de agressieve manier van Jean beledigend is voor onze jongens, die de hele week naar de wedstrijd toeleven. Gezien het feit dat dit blad ook door de jeugd wordt gelezen kan het in het kader van de sportiviteit niet goed zijn dat er woorden worden gebruikt die kwetsend zijn voor de (sport)mensen, zoals vlagkloot enz. Wij als veteranen moeten toch het voorbeeld zijn voor de jeugd. Tot slot heb ik nog 'n opmerking naar de redactie, die derden (Jean-Pierre) inzage geeft in copy verslagen, en mee werkt aan het plaatsen van reacties op deze verslagen. Wat me wel deugd doet, is dat er 'n goeie opvolger voor mij op komst is, 'n ongekleurde Pierre. 12

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 12