limburgse vrouwenbeweging Donderdag 30 maart 20.00 uur, Gemeenschapshuis. De waarde van een goed gesprek in het gezin. Het is vooral in deze tijd zeer waardevol en goed gesprek in het gezin te hebben. Hoe brengen we dit op gang? Hoe kan zo'n gesprek verlopen? Mevrouw Pouwels zal hierover een lezing houden. Mogen we op jullie aanwe zigheid rekenen. Dinsdag 4 april Reisje Er zijn nog enkele plaatsen vrij, wie nog mee wil zo spoedig mogelijk opgeven B. Dirks tel. 8 10 96. Degene die zich opgegeven hebben gaarne 55,-, introducé 70,- overmaken op bankrekening Rabo 14.00.93.613 tnv LVB Oostrum. Als er dames zijn die een dieet hebben dit kan geregeld worden, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 25 maart - 2 april Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Toediening van het H. Vormsel (dood Deken Coenen) Voor de vormelingen, Lena Camps-Driessen, Wim Janssen en dochter Nelly en overl. familie, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Ber van Dijk, Marion Vermeulen, Herman de Kleijn, overl. ouders Nelissen-van de Sterren, (Koor Harmony) Overl. ouders Jans-Verheggen Harry Valckx en overl. familie, Michel Jacobs en echtgenote, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, overl. ouders Camps-Willems, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, (Herenkoor) Papa Vermeulen Maria van Soest Voor de vrede (met Rozenkransgebed) Voor 'n zieke Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Harry Vermeulen en overl. familie, Johan Kleuskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Blokfluiten - groep en Bloc) t

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3