Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Uit dankbaarheid (J.P.) Gest. jaardienst Jozef Jenneskens en echtgenote Voor de vrede in onze gezinnen (Met Rozenkrans gebed) Gest. jaardienst Willem Jenneskens Truus Vermeulen, Mia Houba Toediening van het H. Vormsel aan de kinderen van groep 8 van onze basisschool en de kinderen van groep 8 van de Hommel (door deken Coenen) Voor de vormelingen, Lena Camps-Driessen, Wim Janssen en dochter Nelly en overl. familie, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Bèr van Dijk, Marion Vermeulen, Herman de Kleijn (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Laura Op den Camp Zondag 08.30 u. Emil Moure, Wim Clephas, Marco Janssen, Richard Duin 10.00 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg 12.00 u. Simone Geraedts, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette In de gezinsmis van zaterdag zijn de eerste banken gereserveerd voor de ouders met hun kind dat op 14 mei de Eerste Communie zal doen. 'n Godsgeschenk Ingrid en Bert Linskens van Vlasakker 12 laten ons weten dat op 8 maart hun gezin weer uitgebreid is met 'n tweede kind, een dochter, FIEKE, zusje van Job. Vanzelfsprekend 'n dag van grote vreugde, 'n dag om heel dankbaar te zijn. Het wonder van de geboorte is tenslotte geen vanzelfsprekende zaak. Zomaar, na al die maanden van gespannen verwachting, een klein levend mensenkind in je armen te mogen houden. Ik hoop dan ook dat ze samen een innig gemeend "dank u wel" tegen God hebben gezegd. Daar had Hij alle recht op. Hun eerste gevoelens zullen vanzelfsprekend wel geweest zijn: ons kind, onze dochter, heerlijke vrucht, heerlijk geschenk van onze wederzijdse liefde. "Jullie kind"Jawel! maar.... zó levend, zó werkelijk als het daar in je armen ligt, had je het zelf nooit kunnen maken. Het maakt deel uit van een groot wonder. Het kwam toch regelrecht uit Gods 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4