Frank Janssen 49,5 pnt. 1 e prijs Noud v.d. Mortel 52,5 pnt. 1e prijs met promotie Koen Hermans 51,5 pnt. 1e prijs met promotie Koen behaalde het hoogste aantal punten in de 3e divisie (samen met nog een deelnemer die hetzelfde aantal punten had). Noud had het hoogste aantal punten in de 2e divisie. Rogier en Koen zijn vanwege hun resultaat uitgenodigd om deel te nemen aan de Limburgse Kampioenschappen op 9 april te Horst. Noud (2e divisie) wordt uitgenodigd om deel te nemen aan het Lands kampioenschap dat gehouden wordt op zondag 7 mei te Tegelen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- pifeRommelmarkt in het parochiehuis Oostrum De Harmonie organiseert op 2 april a.s. voor de 5e keer een rommelmarkt in het parochiehuis van Oostrum. De opbrengst is bedoeld voor het aanschaf fen van nieuwe muziekinstrumenten. De markt begint op zondag (2 april 1995) om 11.00 uur precies. Er kan gerommeld worden in een ruime sortering van alles en nogwat. De wat waardevollere zaken worden per opbod verkocht. Deze verkoop start om 11.30 uur. De rommelmarkt is om ongeveer 14.00 uur afgelopen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis: Kinderen die zich presenteren voor de eerste H. Communie Piet Baltussen (namens de bewoners van Boshuizen), Annie Theeuwen-Derks, Huub v.d. Venne, Cor en Toon Thielen, jaardienst familie Kersten-Poels, overl. ouders Haegens-van Lin, Martien Vermeulen, Fien Broeren-Kersten, Piet Peeters, overl. ouders Lemmens-Stevens, Johan Kleuskens (namens kaart- vrienden), Harry Thuijls, Toon Muller, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (koor Harmony) Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, jaardienst Bertus Rutten en overl. familie, 10.00 u. Tot bijzondere intentie t.e.v. de H. Jozef, jaardienst Piet Litjens, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, (Gem. Koor) 12.00 u. 40 en 50 jarig Kloosterjubileum van Zuster Anicete (Jenneskens) en Zuster Clarisse (Jenneskens) (Gre goriaans Koor) 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3