W^^OARN/W^iSl^RêNlGlNG OoSïRu/VI "Vastelaovend 1995" Vastelaovend 1995 is voorbij. Wij als C.V. "de Karklingels" kunnen terug zien op een mooie en gezellige carnaval. De Vastelaovend is vrijdags begonnen met de opening door Jeugd-Prins Floor I en Prins Henri I bij het "bolwerk" met daarna een jeugd- zitting e.d. op school. Zaterdags: Installatie van Prins Jan 4 in het gemeente huis gevolgd door een heel gezellig jeugdbal. Zondags: H. Mis met mede werking van de Eikenhofkapel, het Gemengd Koor en een mooie toespraak van Vorst Bert gevolgd door de receptie van Jeugd-Prins Floor I en een schitterende optocht door de Oostrumse straten, "s Avonds een jeugdbal en een gezellig bal in het gemeenschapshuis, 's Maandags: Peuterbal en jeugdbal en daar tussen-in een mooie optocht in Venray waar de Harmonie en jeugdprinsenwagen de eerste prijs behaalden Proficiat!!! De dames van de Raod van Ellef behaalden evenals de grote prinsenwagen de derde prijs, s Avonds een matig bezocht bal in het gemeenschapshuis - maar wel gezellig! Dindags: een druk bezocht peuter-kleuter- en kinderbal met daarna de boerebruiloft voor zowel de jeugd als de "grotere". De V.V.O. met ceremoniemeester Harry Kessels hadden de zaken prima voor elkaar, 's Avonds een gezellig boerenbal als afsluiting van de carnaval ^995. Rond 13.00 uur werd in de residentie Café van Dijk, na een toespraak, "van Prins Henri I, de Vastelaovend officieel afgesloten. Nogmaals iedereen bedankt voor de bijdrage, in welke vorm dan ook, die hebben geleidt tot het welslagen van deze héél mooie Vastelaovend. Bedankt!!!!! C.V. "de Karklingels" Bestuur, Prins Henri I, Vorst Bert, Nar Jurgen, Raad van Ellef, Jeugdprins Floor I en gevolg en de jeugdkommissie. Optocht 1995 In een schitterend voorjaarszonnetje was de optocht in Oostrum meer dan het aanzien waard. De stemming was opperbest en dat was vooral te dan ken aan de vrolijke klanken van joekskapel "Ut Göt" en aan de meer dan swingende samba's van de harmonie, die beiden ins blaue hinein gingen. Bij de kinderen gooiden de smurfen met "Ik smurf voor de lol" de hoogste 17 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 17