Onderlinge paarden verzekering Donderdag 9 maart is er onderlinge paardenvergadering in de Gelderkoel in de Heide om 20.30 uur. Te koop prima aardappelen Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35 Gevonden een Opel autokrik terug te bekomen Gildestraat I, Oostrum Als gevolg van de geringe animo onder de leden zijn wij helaas genoodzaakt om het indoortoernooi dat voor 5 maart a.s. was gepland, te annuleren. Leden die zich reeds voor dit toernooi hadden opgeven, ontvangen het reeds betaalde inschrijfgeld op korte termijn terug. Dorpencompetitie jeugd 1995 Zoals voorgaande jaren kun je je weer opgeven voor de dorpencompetitie. Dit gaat vanaf april weer van start. Vorig jaar was Oostrum in alle poules ver tegenwoordigd, waar we ook wel een beetje trots op waren. We hopen dat er dit jaar weer veel jeugd zich hiervoor op zullen geven. Je kunt je als team (met vier personen) of idividueel opgeven. Er wordt gespeeld op de woens dagmiddagen vanaf 16.00 uur of later voor de oudere jeugd. Er wordt ge- ^mengd dubbel, meisjes dubbel, jongens dubbel gespeeld en ook mogelijk ankelspelen. Er wordt gespeeld op sterkte, dus ben je een beginneling dan ben je ook welkom. De aanmeldigingsstrook moet ingeleverd zijn voor 8 mrt. Opgaveformulier dorpencompetitie jeugd Naam: Bij aanmelding als team ook de naam van de andere teamleden vermelden: 2-de teamlid: 3-de teamlid: 4-de teamlid: Inleveren voor 8 maart bij Wiel_Cox, ^ndenr^e^^C^stmm_ 9 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9