In het kader van 650 jaar Mirakel van Amsterdam zullen een aantal activitei ten worden georganiseerd. Hieraan zal in de diverse media aandacht worden besteed. Oostrum 25 februari 1995 Stille Omgang Stille Omgang Amsterdam Op zaterdag 18 maart zullen zich, evenals in voorgaande jaren, honderden vrouwen en mannen uit Noord-Limburg en Oost-Brabant verzamelen om s amen naar Amsterdam te gaan. Samen, om in stilte te bidden en de route te maken die ons zal herinneren aan het Mirakel van Amsterdam. Na deze stille tocht door Amsterdam wordt ter afsluiting een plechtige eucharistie-viering gehouden in een van de kerken in Amsterdam. Dit jaar is het thema: "opdat allen een zijn". Vanuit Oostrum zal er een bus vertrekken om 20.35 uur vanaf de halte bij de kerk. Deze bus brengt u naar Cuyk voor een plechtig lof en van hieruit vertrekken de bussen gezamelijk naar Amsterdam. Op zondagmorgen ongeveer zeven uur is een ieder weer thuis. Vrouwen en mannen uit Oostrum doe mee. Het is een bijzondere belevenis deze grote en intens volle bedevaart naar Amsterdam. De reiskosten bedragen inclusief gratis koffie op heen- en terug-reis 27,50. Buskaartjes en verdere inlichting verkrijgbaar bij: F. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35, tel. 8 19 67. Opgave tot uiterlijk 12 maart 1995. Dinsdag 7 maart komt Anneke Piersma, medewerkster van agra-management en Scholing, een avond verzorgen over het Thema: Is het bedrijf uw leven ofuw leven het bedrijf De mensen, die al eerder met haar kennismaakten, grijpen deze gelegen heid met beide handen aan om nogmaals van haar kwaliteiten te leren. U komt zeker ook. Wij rekenen op een grote opkomst. Bestuur VAV Venray -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 VAKGROEP AGRARISCHE VROUWEN ^>0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0- LIMBURGSE LAND- EN TUINBOUWBOND

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5