Woensdag 8 maart Repetities leerlingen volgens afspraak 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Donderdag 9 maart 20.15 u. Bestuursvergadering Denk a.s. maandag en woensdag aan het inleveren van de carnavalstenues. Agenda maart 12 maart Drumbandsolistenconcours Sevenum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ^Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 4-12 maart Zaterdag 19.00 u. Voor leden en overl. leden van de buurtvereniging "Aide Beek", jaardienst Wies Janssen, Gerardus Camps, Jacoba en Rosalia Hillen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, jaardienst Gerrit Reintjes, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Seniorenorkest) Overl. ouders Jans-Verheggen Cor Thielen en zoon Toon, Herman de Kleijn, jaar dienst Piet Peeters, overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk en Gerda Janssen, Toon Muller, jaardienst Antoon Janssen, overl. ouders Haegens-van Lin, Fien Broeren-Kersten, Piet Baltussen (namens de buurt Boshuizen), Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, (koor Harmony) Tot bijzondere intentie Maria van Soest Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag ^Dinsdag Woensdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag Zaterdag 09.00 u 19.00 u Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed: de zelfde intentie) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Voor de vervulling van 'n vurige wens Overl. familie Raedts-Verhees, Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Rik Op den Camp, Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Frank Frederix Ralph Kessels, Maurice van Mill Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Zondag 08.30 u. 10.00 u. 3 i

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3