8 maart: Internationale vrouwendag in café Het Podium, Kruisstraat 2b, Venray Thema: Vrouw en Cultuur Programma: 19.30 u. Entree, tentoonstellinn Entree, tentoonstelling 20.00 u. Opening 20.15 u. Spreeksters van de Wereldwinkel en van Amnesty International 20.45 u. Pauze met buitenlandse hapjes 21.15 u. Gevarieerd programma met Judith de Kom, een vrolijke Surinaamse entertainster 22.00 u. Afrikaanse dansgroep 23.00 u. Informele afsluiting Alle vrouwen uit Venray e.o. zijn van harte welkom. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kursus voor vrouwen tussen de 40 en 60 jaar. Vrouwen in doorgaande ontwikkeling. Speciaal voor vrouwen die de leeftijd van 40 zijn gepasseerd heeft de VIDO (Vrouwen in doorgaande ontwikkeling) een interessante kursus in petto. Deze kursus start op dinsdagmiddag 7 maart van half twee tot vier uur met als Thema: "Gezond en zinvol ouder worden." VIDO is een organisatie die uitgaat van de eigen kracht van vrouwen. In deze kursus leren vrouwen te zien wie ze zijn, wat de zin van het leven is en wat ze zelf willen. Deze kursus is dan ook bedoeld voor vrouwen als een opstapje om te leren grenzen te verleggen en nieuwe aktiviteiten te ontplooien. De eigen ervaringen van vrouwen zijn hierin belangrijk en komen in de kursus aan de orde. Hierdoor ontdekken vrouwen dat ze weer de moeite waard zijn en zo leren ze stap voor stap hun leven weer in eigen hand te nemen. De kursus bestaat uit 12 bijeenkomsten en de eerste bijeenkomst is op dinsdagmiddag 7 maart van half twee tot vier uur in de kelder van het Rode Kruis, Bergweg 4, Venray, (ingang vanaf de parkeerplaats). Voor meer informatie of inlichtingen omtrent deze kursus: Mientje Lemmens tel. 8 05 46, Joke Philipsen tel. 8 31 98, of Marian Swinkels tel. 8 46 38. j .I.D.O. VROUWEN ENRAY

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 14