"Rommelmarkt" De Harmonie organiseert op zondag 2 april a.s. voor de 5de keer een Rommelmarkt in het Parochiehuis. De opbrengst is bedoeld voor het aan schaffen van nieuwe muziekinstrumenten. Zaterdag 1 april 1995 komen we spullen ophalen. Voor een Rommelmarkt kun je natuurlijk van alles gebruiken. Met dingen die normaal bij de vuilnis gezet worden kunnen we echter niets doen. Het kost ons zelfs geld (stortingskosten) om ze weer kwijt te raken. Indien er mensen zijn die nu reeds spullen kwijt willen dan kan dat. U kunt ze bij Ser Kessels, ^Stationsweg 195, afgeven of een van de onderstaande telefoonnummers bellen. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de "Rommelmarktcommissie": M. Knelissen tel.: 85142 H. Vermeulen tel.: 10852 K. Op den Camp tel.: 81310 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Culturele kringavond in het Cultureel Centrum "de Beejekurf" Maandag 20 maart 1995,19.30 uur. Programma 19.30 uur Openingswoord door de kringvoorzitster M. Volleberg-Keijsers. 19.45 uur Ludieke presentatie thema "Mantelzorg" door de afdelingsvoorzitsters. 20.00 uur Inleiding op het thema door de heer Marinus van den Berg. Pastoraal vormingswerker voor de gezondheidszorg en schrijver van de brochures van de Nationale Ziekendag, uitgegeven door de Zonnebloem. 20.40 uur Pauze. 21.00 uur Toneelstuk opgevoerd door Tovri uit Meterik. Titel: Het onbeschreven blad. Een komische thriller geschreven door Enschedese huisarts Ton Davids en gaat over een jonge vrouw, die door een aanrijding in het ziekenhuis belandt en aan geheugenverlies lijdt. Haar arts laat een foto in de krant plaatsen en vraagt lezers wie betreffende vrouw is. De kosten bedragen 10,- incl. koffie en vlaai. Kaarten af te halen tot 12 maart bij M. Verheijen, Geeststraat 10 Oostrum. 13

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13