Carnavalsconcert 1995 Op maandag 20 februari a.s. biedt Harmonie Sub Matris Tutela u voor de 7e keer het carnavalsconcert aan. Ook dit jaar zal het programma weer bestaan uit een kombinatie van "serieuze muziek en humorvolle "acts". Een combinatie die in de voor gaande jaren veel succes boekte en bomvolle zalen trok. Ook dit jaar is weer gekozen voor een programma in drie delen. In het eerste deel zal in het kader van 50 jaar bevrijding van Nederland muziek worden gebracht uit deze periode. Het tweede deel bestaat uit een muzikale rondreis over de wereld. Hierbij zal het orkest worden ondersteund door de drumband, die overigens zelf ook enkele nummers ten gehore zal brengen. Het derde deel vormt tot slot de apotheose naar het aanstaande carnaval. Het winnende lied van de Aosterumse Liedjesmiddag 1995 van de drumband zal hier zeker niet ontbreken. Met name dit derde deel zal bestaan uit een aantal humervolle acts. Het gehele programma zal uitsluitend door de leden van de ^Harmonie en de Drumband worden verzorgd. Het Carnavalsconcert vindt plaats in het gemeenschapshuis en begint om 20.00 uur. De entree is gratis maar wij vragen u wel om een vrijwillige bijdrage. Mede gezien het feit de harmonie door het uitvallen van de donateursaktie in kombinatie met de concert en toneelavonden een aanzienlijk bedrag aan inkom sten heeft gemist. Nogmaals, reserveert u deze avond, maar kom op tijd want het belooft, evenals andere jaren, erg druk te worden. Commissie Carnavalsconcert Harmonie Sub Matris Tutela.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9