Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 18-26 februari Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Broekmans-Bovee, jaardienst Ties Joosten, Bert Daniels en overl. familie, Nel v.d. Berg- Linskens, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, overl. ouders Houwen-Jacobs, Jac v.d. Munckhof, Jan Verheijen, Cor en zoon Thielen, Martien Vermeulen, overl. ouders de Kleijn- Herregraven. Piet Peeters, overl ouders Haegens-van Lin, Toon Muller, Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, jaardienst Jeu Arts. (Koor Harmony). Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen 10.00 u. Overl. ouders Jeuken en kinderen, Piet Litjens, Harry Thuijls, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Camps-Willems. (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Maria van Soest Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (Met Rozenkransgebed: dezelfde intentie) Voor 'n jarige Mia Houba Johan Kleuskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 09.00 u Zaterdag 19.00 u T Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Susan Frederix, Zondag Maud Lepsi 08.30 u. Emil Moure, Wim Clephas, Marco Janssen, Richard Duin 10.00 u. Linda Camps. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels. De kerkcollecte voor de Watersnood heeft opgebracht 555,-. Hartelijk dank aan alle gevers! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 r

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5