limburgse vrouwenbeweging Dinsdag 4 april Dagtocht Twente Textielmuseum-Rondrit- T uincentrum Reserveer alvast deze datum. Vertrek om 08.30 uur. i/Ve rijden rechtstreeks naar Overdinkel, waar we omstreeks 10.30 uur arriveren. Eerst kunnen we genieten van een kop koffie met krentenwegge. Daarna bezoeken we textielmuseum "Saksenstal Gerrit". Er zijn demonstraties met diverse weefgetouwen, spoel-twijn- en vlechtmachines. Iedere bezoeker krijgt bovendien een eigen geweven theedoek aangeboden. Desgewens kunt U de in het museum geweven stoffen tegen inkoopprijs aanschaffen. De excursie eindigt om ongeveer 12.00 uur. Omstreeks 13.00 uur beginnen we dan o.l.v. een deskundige gids aan een rondrit door het Twentse land. Via Losser, De Lutte en Oldenzaal rijden we naar Denekamp alwaar we een bezoek brengen aan tuincentrum Oosten met z'n 30 000 m2 tuin en tuiniersplezier. Iedere bezoeker ontvangt ook hier een kleine attentie. Omstreeks 16.00 uur rijden we via een toeristische route weer terug naar Overdinkel, waar we voordat we aan de terugreis beginnen nog een kopje koffie met een plakje cake krijgen aangeboden. Bij onvoldoende deelname mag U een introducé meebrengen. Prijs voor leden 55,- Introducé 70,- Wnbegrepen: 2x koffie met krentenwegge entree textielmuseum theedoek Koffietafel met hors döeuvre en kroket, gids voor de rondrit bezoek aan het tuincentrum Koffie met cake Diner op de terugweg in het Witte Huis in Zeeland. Dit reisje is beslist de moeite waard. Wilt U graag iemand meenemen, geef die gelijk met U zelf op. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ATI

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 17