4> 0ArN/\W4 LSV£r£N IGING OoStRuM Aldewieverbal 1995 Op het onlangs gehouden Aldewieverbal is het boerebruidspaar van C.V. 'de Karklingels' bekend gemaakt. De organiserende voetbalvereniging had een groot voetbalspel opgezet in het gemeenschapshuis. Tevens was op het podium het 'oude' voetbalveld natuurgetrouw weer gegeven. Na een spannende wedstrijd, onder leiding van Ben Kempen en van kommentaar voorzien van Jopp Bus, kon de 'ouderwets' op dreef zijnde ceremoniemeester Harry Kessels uiteindelijk het boerebruidspaar 1995 aan het in grote getale opgekomen publiek presenteren. Bruid: Auke Litjens-Poels Bruidegom: Marcel Litjens Al met al kunnen we terugzien op een zeer geslaagd Aldewie verbal. Op vastelaovesdinsdag worden de bruid en bruidegom in het on-echt verbonden tijdens de traditionele boerebruiloft. Zaterdag 18 februari Aanbieding van de 37e uitgave van 'Vastelaoveskrant de Kar- klingel' en tevens verkoop van de jeugd-, kinder- en peuter kaartjes voor de diverse bals. Vanaf 12.00 uur klopt de Raad van Elf, Prins, Nar en Bestuur bij u aan. Bent u niet thuis en wilt u alsnog in het bezit komen van kaartjes en de 'Vastelaoveskrant', dan is dit mogelijk op het adres: Valkenkampstraat 10 en Randenrade 50 Vastelaoveskrant Ook dit jaar heeft de redaktie weer een voortreffelijke krant uitgegeven. Deze 'Vastelaoveskrant' wordt huis aan huis aangeboden. Deze unieke uitgave mag u beslist niet missen. Jeugd-, kinder- en peuterkaartjes Jeugdkaartjes zijn geldig op de carnavalsbals (zaterdag, zondag en maandag) en de boerebruiloft op dinsdagmiddag. Deze bals zijn toegankelijk voor de jeugd vanaf groep 7 of vergelijkbare leeftijd. Kosten 7,50 p.p. Kinder- en peuterbals op de maandagmorgen in zaal van Dijk en dinsdagmorgen in het gemeenschapshuis (met traktatie). Kosten 4,00. STRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10