butie betalen en verdere papieren rompslomp. Een eenvoudig briefje of tel. (81967) is al voldoende. Dit wel gaarne voor 15 februari. Voor de door u te ne men moeite zeggen wij u bij voorbaat dank en voor het overige veel tennisple- zier. Het bestuur Senioren; Dorpencompetitie Van april t/m juni wordt wederom de dorpencompetitie gespeeld. Inschrijving staat open voor de tennisverenigingen Oostrum, Leunen/Heide/Veulen, Merselo, Ysselsteyn, Swolgen en Oirlo/Castenray. De dorpencompetitie is er voor ieder een die het leuk vindt om eens tegen leden van andere verenigingen te spelen. Elk team bestaat uit 2 dames en 2 heren. Bij voldoende animo wordt er in 7 poules gespeeld. De poules worden zoveel mogelijk ingedeeld naar sterkte, - maar gezelligheid staat voorop, speeldagen zijn op zondag (poule 1 t/m 5 en za terdag vanaf 17.30 uur (poule 6 en 7). Aan de wedstrijden in poule 7 kunnen al leen 35-plussers deelnemen. Poule 6 is bestemd voor beginnende spelers, elk team speelt 6-8 wedstrijden. De prijsuitreiking vindt plaats in het weekend van 17 en 18 juni. ledereen die aan de dorpencompetitie deel wil nemen, kan zich hier voor via onderstaand inschrijfformulier aanmelden. Spelers die wel aan de dorpencompetitie willen deelnemen maar niet alle wedstrijden willen of kunnen spelen, kunnen zich toch voor de dorpencompetitie opgeven. In dat geval geeft u op het onderstaande inschrijfformulier de data aan waarop u niet kunt of wil spe len. De samenstelling van de teams vindt plaats nadat alle inschrijfformulieren binnen zijn. Bij de indeling wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met speel- sterkte en gewenste speeldata. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marij Camps (tel. 71484), opgave voor de dorpencompetitie is mogelijk tot uiterlijk 10 februari, via onderstaand inschrijfformulier. Deze kunnen worden inge leverd bij Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstr. 35. Opgave formulier Dorpencompetitïê Naam- Adres Hieronder volgt een lijst met speeldata. Wilt u s.v.p. de data doorstrepen waarop u niet wilt spelen. 8-9 april/15-16 april/22-23 april/29-30 april/ 6-7 mei/13-14 mei/20-21 mei/27-28 mei reserve-data 3-4-5 juni/10-11 juni voorkeur speeldata (kruis het juiste antwoord aan). O geen voorkeur O zondag poule 1 t/m 4 O zondag poule 5 (minder sterke spelers en 35-plussers) O zaterdag poule 6 (minder sterke spelers) O zaterdag poule 7 (ervaren 35-plussers) 18

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 18