Ipl Floor I Jeugdprins CV "de Karklingels" Op het jeugdprinsenbal in een volle warme zaal gingen we terug naar de oertijd. Fred Flinstone was met zijn familie ook aanwezig, net zoals nog enkele oermensen en zelfs gevaar lijke dinosaurussen. Voor jeugdprins Roy I, Vorst Jip en nar Alex werd dit hun laatste optreden. Het trio werd omgetoverd tot Romeins sena tor, een middeleeuwse ridder en een oerman. Ze werden een wonderbaarlijke grot ingestuurd om ieder in hun eigen tijd te zoeken naar goede opvolgers. Natuurlijk konden ze niet eer der de grot in voordat ze afscheid hadden genomen van hun Karklingels en Karklingellinnekes. Na een korte periode zonder jeugdprins (geen nood want Prins Henri I was ook aanwezig) moest er toch een nieuwe jeugdprins komen. Jip en Alex hebben we niet meer terug zien komen uit de grot, maar Roy daarentegen wel. Hij had goede opvolgers gevonden, had ze wat geleerd maar was ze kwijt geraakt. Volgens hem waren ze door een dino opgeslokt. Onze taak dus om de grote dino te imponeren. We probeerden vuur te maken, hebben zware stenen getild, zelf de Rhoda- rups gemaakt maar de dino reageerde niet. Totdat iedereen flink ging schreeuwen. De Dino werd wakker, ogen knipper den, neus stoomde en zijn muil ging open. Tot onze vreugde werden we van de spanning verlost en kwamen de nieuwe jeugdprins Floor I (Crijns), Vorst Bob (van Mil) en nar Roel (Kessels) te voorschijn. Jeugdboerebruiloft Noud van de Mortel en Judith Philipsen vormen dit jaar het jeugdboerebruidspaar van "de Karklingels". Zij worden op vastelaovesdinsdag in zaal van Dijk in de onecht verbonden. lSTRUM LUB OoStRuM O

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9