limburgse vrouwenbeweging LVB Kring Venray 14 februari 1995 bezinningsdag thema zijn wij ais katholieken nog zichtbaar in onze Samenleving De samenleving maakt het ons niet gemakkelijk om voor ons geloof uit te komen. Je wordt er bijna op aangekeken als je zegt dat je katholiek bent. Daarnaast is het zo dat de samenleving steeds meer multi-religieus wordt. Hoe gaan we daarmee om en hoe handhaven we ons als katholieken? Deze bezinningsdag zullen we met elkaar in gesprek gaan over: wat ons in spireert in ons dagelijks leven en werken en wat ons richting geeft. We proberen deze dag onze ziel een onderhoudsbeurt te geven en laden de accu weer op. In de ochtend zal er een inleiding zijn, waarna gesprekken met elkaar, 's Middags werken we aan de hand van stellingen. De dag sluiten we af met een gezamenlijke viering. Programma 09.45 uur aankomst, de koffie en thee staan klaar 10.00 uur opening door de kringvoorzitster inleiding op het thema door mevr. van Soest-Linssen 10.45 uur gesprekken in kleine groepen 1.45 uur samenvatting van de groepsgesprekken 12.30 uur pauze, lunch 13.30 uur we werken verder aan het thema. Aan de hand van stellingen wisselen we met elkaar van gedachte 15.00 uur we ronden de middag af ondertussen is er koffie en thee 15.30 uur afsluiting en gezamelijke viering De kosten voor deze dag zijn 30,- incl. koffie en lunch. Opgave tot 6 februari bij B. Direks, tel. 8 10 96. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7