geleid, sterftecijfers dalen. Dit resultaat wil Memisa bereiken voor al die men sen die nu nog steeds een goede en betaalbare gezondheidszorg moeten ontberen. Memisa hoopt dat zij ook dit jaar weer op Uw steun mag rekenen en hoopt op een geslaagde collecte. Weer ging 'n heerlijke wens in vervulling! Mochten we de laatste maand van 1994 afsluiten met 'n paar vreugdevolle gebeurtenissen, ook de eerste maand van 1995 mogen we weer inluiden met 'n blijde gebeurtenis. Op 27 januari mochten Geert en Lizette Janssen-van Dijk- van Buitenhof 5 - zich de gelukkige vader en moeder noemen van hun tweede kind, weer een zoon, met de eenvoudige, welluidende naam: "Koos", broertje van Guus. Uit het geboortekaartje blijkt duidelijk dat zij naar dit kind verlangd hebben en daarom met vreugde en dankbaarheid Koos verwelkomd hebben. Het ge boortemoment moet wel een diep-menselijke ervaring zijn in het leven van dat kind enin het leven van de ouders. De geboorte is van levensgrote betekenis voor het kind zelf, ook al heeft het er geen weet van. Op enkele minuten tijds moet het kind verhuizen van de warmte en ge borgenheid van de moederschoot naar die rumoerige wereld. En wat gebeurt er niet in het leven van de ouders? Lichamelijk draagt de vrouw wel haar zwangerschap en bij de geboorte is het "haar" uur, maar toch is het het echtpaar, man en vrouw die samen in ver wachting zijn van hun kindje. Daarom zijn zij samen op zeer persoonlijke wijze naar dit gebeuren toegegroeid. Voordat men kan spreken mét dit kind, is er al lang gesproken óver dit kind. De geboorte is de vervulling van al die verlangens en verwachtingen. Zij willen nu hun kind ook alle mogelijkheden bieden om het beste in hem tot gestalte en ontplooiing te brengen. Voor hen hoort daar ook vanzelfsprekend bij dat zij hun kind laten dopen. Een kind ten doop houden is zeggen: we willen alles doen wat nodig is, opdat ons kind ook Christus zou leren kennen en er voor open gaan; we willen het aller- beste doorgeven en meegeven aan ons kind. Geert en Lizette, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe rijkdom, met jullie tweede kind, met jullie zoon Koos. Moge hij jullie gelukkig samenzijn nog versterken en moge hij zelf als 'n blij en gelukkig kind opgroeien in jullie midden. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- r Iets te verkopen? Lions veiling 25 maart 1995 Bel nu: 04780 - 8 90 51 (T.A.S. Venray) Je krijgt er meer voor dan je denkt! Vs. J

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4