Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 4-12 februari Gezinsmis - Thema: Maria Lichtmis Jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Martin Moorrees, Wim Versleijen, Piet Janssen, Frans Poels en echt genote, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Fien Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Kinderkoor) Overl. ouders Jans-Verheggen Set v.d. Brandt en Louisa Weijs, Piet Peeters, overl. ouders Haegens-van Lin, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Giel Vennekens en echt genote en werderzijdse familie (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid Voor de vrede in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed met dezelfde intentie) Om 'n goede uitkomst Om de vervulling van 'n vurige wens Voor overl. familie van Heijster, voor vrede in de wereld, voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gregoriaans koor) Misdienaaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Iris van Dijk, Annet Jeucken, Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis ^.Zondag 08.30 u. Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven 10.00 u. Erna Gooren, Laura op den Camp, Simone Geraedts, Suzan Nellen Memisa-zondag met collecte Gezondheidszorg in de Derde Wereld. Daarvoor vraagt Memisa dit weekend onze aandacht. Goed werk heeft tijd nodig. En dat geldt zeker voor de op bouw van de gezondsheidszorg in de Derde Wereld. Resultaten worden niet in een week geboekt. De Memisa-medewerkers ervaren dat als geen ander. Zij ondervinden aan den lijve dat onze hulp nog lang niet overbodig is. Op veel plaatsen in de Derde Wereld blijft onze steun bittere noodzaak. Maar toch, op vele plaatsen worden successen geboekt. Stap voor stap komen we er wel, zijn er duidelijke vooruitgangen op het gebied van de gezondheids zorg zichtbaar. Ziekten worden uitgebannen, de lokale bevolking wordt op- 3 Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3