Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 14 - 22 januari Zaterdag 19.00 u. Cor Thielen en zoon Toon, Gunther Heiss, jaardienst Mia Hermans-Voermans, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Jaardienst Jan v.d. Berg, overl. ouders Jans-Ver- heggen Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid 10.00 u Maandag Dinsdag 09.00 u 09.00 u Woensdag 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Toon Thielen Vrijdag Zaterdag 09.00 u 19.00 u Annie Theeuwen-Derks (namens de bewoners van de Valkenkampstraat), overl. ouders Lemmens-Stevens, Martien Vermeulen, Fien Broeren-Kersten, Piet Peeters, Nel v.d. Berg-Linskens, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Erna van Rattingen- Soulimans, Toon Reijnders (namens broers en zus ters), jaardienst Toon Thielen, Hendrik Buczak, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Huub van de Venne (Koor Harmony) V sdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Zondag Maud Kessels 08.30 u. Marco Janssen, Roel van Haeren, Rik Op den Camp, Frank Janssen 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens Uw bijdrage (in de offerblok in de Mariakapel) voor het kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens heeft opgebracht het mooie bedrag van 1700,—. Heel hartelijk dank aan alle gevers. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3