J. Magermans wederom winnaar 3-banden tournooi Voor de tweede maal in successie wist Jo Magermans het inmiddels traditio nele 3-banden tournooi van S.N.A. tussen Kerstmis en Nieuwjaar te winnen. De meeste spanning lag dit jaar in de voorrondes en halve finales. In poule 1 eindigden liefst 5 spelers op een gedeelde tweede plaats, waar door de halve finaleplaats doormiddel van afstoten bekend werd. In de halve finale tussen Geert de Haart en Harry Lenssen wist eerstgenoemde aan het langste eind te trekken. In de andere halve finale, tussen Sraar Vermeulen en Jo Magermans moest er zelfs een barrage aan te pas komen om de finalist te bepalen. De finale ging uiteindelijk tussen Geert en Jo, waarvan Jo de meeste vindingrijkheid had en voor de tweede maal met de hoogste eer ging strijken. Proficiat Eindstand: 1Jo Magermans 2. Geert de Haart 3. Harry Lenssen 4. Sraar Vermeulen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan onze leden Het nieuwe tennis seizoen begint er al weer stilletjes aan te komen. De feestdagen zijn voorbij en carnaval staat weer voor de deur. Wanneer ook deze dolle dagen voorbij zijn is het zinvol om het tennisracket weer voor de dag te halen en zich richting Sparrendreef te begeven voor het slaan van een balletje. Mochten er leden zijn die om welke redenen dan ook het komende jaar geen lid van de tennisvereniging wensen te blijven, deze zouden wij willen vragen laat dit even weten. Het spaart de vereniging tijd en geld en U wordt niet lastig gevallen met contributie betalingen en verdere papieren rompslomp. Voor de door U te nemen moeite zeggen wij U bij voorbaat dank en voor het overige veel tennisplezier. Senioren: Dorpencompetitie Van april t/m juni wordt wederom de dorpencompetie gespeeld. Inschrijving staat open voor leden van de tennisverenigingen uit Oostrum, Leunen/Heide/ Veulen, Merselo, Ysselsteyn, Swolgen en Oirlo/Castenray. De dorpencompetitie is er voor iedereen die het leuk vindt om eens tegen anderen te spelen. Elk team bestaat uit 2 dames en 2 heren. Bij voldoende animo wordt er in 7 poules gespeeld. De poules worden zoveel mogelijk in gedeeld naar sterkte, maar gezelligheid staat voorop. Speeldagen zijn zon- 12 TENNISVERENIGING OOSTRUM r

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 12