21 Mei Mariaprocessie waarbij deken Coenen aanwezig zal zijn. 4 Juni Eerste H. Communie van de kinderen van de Hommel. 11 Juni Sacramentsprocessie waarbij onze bisschop Frans Wierts aanwezig zal zijn. Hartelijk dank! Voor alle ontvangen Kerst- en Nieuwjaarskaarten en wensen van vele mede parochianen, heel hartelijk dank! Een gezegend 1995 We zijn weer 'n nieuw jaar begonnen. Het jaar des Heren 1995, zoals we Plechtig zeggen maar ook diep gemeend, want we hoeven het niet alleen te doen die 365 dagen lang. Gelukkig zijn we verbonden met anderen. Gelukkig sloot God met ons een verband, dat geen opzegtermijn kent en geen verval datum. Er zullen weer goede en kwade dagen komen, dat hoort bij het mensenle ven. Maar uiteindelijk: Als God mét ons is, wie zal dan tégen ons zijn? In deze zin wens ik U graag een jaar toe waarin U de vrede zult ervaren die Gods aanwezigheid U kan geven. Ik wens U allen toe, dat we het goed met elkaar kunnen vinden, dat we niets of niemand zullen afbreken, maar samen zullen opbouwen; dat we op elkaar zullen kunnen rekenen, en bij tekortkomingen elkaar zullen helpen en aan vullen. God, moge dit jaar een jaar van heil zijn, een jaar van Uw overvloedige ge nade en barmhartigheid. U hebt met ons een heerlijk plan vanaf de dag waarop U ons geroepen hebt. Bewaar ons ervoor dat we Uw plan zouden dwarsbomen. Waak over ons met Uw liefde. Verlaat ons niet maar blijf barmhartig voor ons. Bereidt Uw liefdevolle armen over ons uit. ^^Zondag 8 januari Openbaring des Heren: vanouds heet dit feest Driekoningen. Vreemde men sen ontdekken de Heer. De meer theologische-liturgische naam voor dit feest is: Openbaring des Heren. Dit heeft een diepe betekenis: het Kerstkind van Bethlehem blijkt de Verlosser van de wereld te zijn; de langverwachte, die het Koninkrijk van God zal vestigen. Door ons, christenen wordt ai eeuwenlang daaraan meegewerkt, soms met duidelijk succes, soms moeizaam, met veel tegenslag. De opdracht blijft om ons christen-zijn in woord en daad samen te beleven. 'n Nieuwe Kerstgroep - 'n Nieuwe Kerststal Na lang aarzelen heb ik - om de onjuiste verhalen uit de wereld te ruimen - toch maar besloten eerlijk op te biechten hoe we aan deze nieuwe kerst groep en kerststal gekomen zijn. Toen het vorig jaar na Kerstmis de dames bezig waren de beelden van de kerstgroep op te bergen, kreeg ik te horen: "Pastoor, het wordt tijd dat we 'n 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5