derden stakkers van kinderen hebt gezien, waarvoor zij meer dan 'n moeder is geweest en nog is, dan zult U ongetwijfeld zonder pijn en met liefde, Uw bijdrage geven voor haar Kerstpakket. Moge zij op U allen rekenen? Ik ben er zeker van. Hartelijk dank!! Kerstmis voorbij! Met echte grote voldoening, mag ik, mogen we allen terugzien op een heel mooi Kerstfeest in onze kerk. De Kerstviering op de vooravond van Kerstmis, de Gezinsmis en de zogenaamde Nachtmis was grandioos: telkens 'n over volle kerk, met veel kinderen en jeugd, 'n dankbaar aandachtig gehoor; met heerlijke zang en muziek, in 'n feestelijk versierde kerk. Op de eerste Kerst- dag was er ook nog 'n heel goede opkomst. De tweede Kerstdag was het minder, begrijpelijk vanwege de gladheid. Individueel en in groepen hebben zeker 200 mensen er voor gezorgd dat Kerstmis kon slagen: dames die de kerk 'n grote schoonmaak gaven; zangers en zangeressen, groot en klein, organisten, dirigenten. Orkestleden, mensen die de kerstbomen plaatsten, de kerststal opbouwden, de kerk versierden, misdienaars, kollektanten, lek toren, mensen die zomaar even bijspringen. Bedankt voor zo'n geweldige medewerking, zo'n prettige medewerking en samenwerking. Met zovelen samen is er veel te bereiken. Dat is Samen-Kerk zijn in de praktijk. Enkele cijfers over 1994 Cijfers die betrekking hebben op Sacramenten zijn niet zo belangrijk; maar wij mensen houden nu eenmaal van tellen. Proberen we toch maar alles wat betrekkelijk te zien. Veel belangrijker is immers: met welke bedoeling zijn we christenen; wat steekt er achter de cijfers; wat leeft er in de mensen. Als de cijfers alleen maar cijfers zijn geble ven, dan betekent het niet veel. Cijfers kun je tellen, terwijl geloof en levens visie, overtuiging en levenshouding ontelbare grootheden zijn. Bekijken we met deze achtergrond maar de cijfers over 1994. Doopsel: In 1994 werden 25 kinderen door het Sacrament van het Doopsel in de Kerk van Christus opgenomen. Vormsel: Na een gedegen voorbereiding ontvingen 32 jongens en meisjes van groep 8 het H. Vormsel. Ze bevestigden daarmee zelf hun geloof. Eerste Communie: 28 Kinderen mochten voor het eerst volledig deelnemen aan de Eucharistieviering. Huwelijk: 10 Bruidsparen spraken voor God en Kerk uit, dat ze elkaar trouw willen blijven. Overledenen: 10 Dierbare medemensen gingen van ons heen om te delen in het leven van onze Verrezen Heer. Jaar 1995 Voor het jaar 1995 staan de volgende kerkelijke gebeurtenissen reeds vast. 25 Maart toediening van het H.Vormsel door deken Coenen van Venray. 14 Mei Eerste H. Communie van de kinderen van onze basisschool. 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4