Orde van Verdienste C.V. "de Karklingels" Op voordracht van Carnavalsvereninging "de Karklingels' wordt dit jaar haar hoogste onderscheiding, de Orde van Verdienste, toegekend aan Toon van Soest. Gedurende ruim 30 jaren heeft Toon klaar gestaan voor de Oostrumse ge meenschap. In al die jaren heeft hij de meest uiteenlopende funkties in diverse verenigingen bekleed. Ook voor een politieke funktie wist men hem te strikken. De voetbalvereniging is zijn lust en leven. Jarenlang is hij aktief geweest als speler. Ruim 28 jaar is hij bestuurslid geweest van deze vereniging waarvan 9 jaar sekretaris en 10 jaar voorzitter. In het grijze verleden was hij tevens redaktielid van het toenmalige klubblad "de Sportman". Vanaf het terugtreden als voorzitter is hij lid van de sponsorkommissie. Ook in de vastelaovend heeft Toon zijn sporen verdiend. Hij was 11 jaar lid van de Raad van Elf met ongetwijfeld als hoogtepunt het Prinsschap in 1977. Tijdens deze 11 jaren was hij ook nog 5 jaar sekretaris. Zo vader zo zoon is hier een terecht geplaatste opmerking daar beide zoons van Toon en Nelly momenteel sekretaris en nar van onze vereniging zijn. pok politiek gezien kan hij terugkijken op een mooie tijd. Toon is 12 jaar lid geweest van de gemeenteraad en de kommissie verkeer. De laatste 8 ja- \en was hij nog verbonden, als adviseur, aan de dorpsraad. Ook nu nog denkt Toon niet aan ophouden. Ondanks de drukke werk zaamheden in zijn eigen tuincentrum bekleed hij momenteel nog ver schillende functies n.l. bestuurslid Gemeenschapshuis Oostrum, lid van de dorpsraad, sekretaris van Aostrumse Aid Prinse (AAP) en voorzitter van de jubileumkommissie 60-jaar Voetbalvereniging Oostrum in mei 1995. Deze Orde van Verdienste wordt op zondag 15 januari 1995 tijdens de liedjesmiddag door Prins Jan III uitgereikt. Dit gebeuren vindt plaats in het Gemeenschapshuis te Oostrum. Aanvang liedjesmiddag 13.30 uur Uitreiking Orde van Verdienste 16.11 uur. 19 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 19