Op 9 januari 1995 zijn wij 25 jaar getrouwd. Hay en Annelies Joosten-Clevis Wij vieren dit feest op zaterdag 14 januari 1995. Wij nodigen u uit voor de receptie van 19.00 tot 20.30 uur in het gemeenschapshuis, Watermolenstraat 1 te Oostrum. Anuchka - Peter Bram Oostrum, januari 1995, Oosterthienweg 17, 5807 AE Oostrum. Medewerking gevraagd voor tweede fotoboek over Oostrum Aan mij is gevraagd om over Oostrum een tweede fotoboek samen te stel len. Aangezien ik veel positieve reakties kreeg en indertijd met veel plezier werkte aan het eerste boek heb ik meteen ja gezegd. Het eerste fotoboek dat in 1987 uitkwam was samengesteld uit foto's en bijbehorende tekst van voor de oorlog. Het tweede boek moet vooral betrekking hebben op Oostrum van 1940 tot 1970. Kort na de oorlog kwamen de eerste fotoboxen in de han- del. De Agfa Clack, voor die tijd de Volkswagen onder de fototoestellen, werd al gauw gemeengoed. Door de grootte van de negatieven (6x9 cm) werden toen al prima foto's gemaakt. Foto's of verhalen die niet precies in het beoogde tijdvak passen maar belangrijk genoeg lijken zullen na overleg met de uitgever wellicht toch geplaatst kunnen worden. Hebt u zelf of zijn er bij uw vereniging of in uw kennissenkring foto's, docu menten, verhalen of andere belangrijke zaken die beslist in dit nieuwe boek thuishoren, neem dan even contact op met: Joep van Goch, Watermolenstraat 8, Oostrum, tel. (04780) 8 47 71 Ik vertrouw erop ook nu weer veel medewerking en steun te krijgen zodat ook Oostrum II een fotoboek wordt om met plezier in te bladeren in de tijd van toen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16 kadotip:

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16