Ziekencommunie ledereen die vanwege ziekte of ouderdom niet in staat is om met Kerstmis naar de kerk te komen, stellen we graag in de gelegenheid om de H. Com munie thuis te ontvangen op de Eerste Kerstdag na de Hoogmis. Laat het even weten op de pastorie: telefoon 8 12 54. Kerstgeschenk voor onze Oostrumse Missiezuster: Truus Lemmens Laten we in de Kersttijd heel dicht bij haar zijn, bij onze geweldige zuster Truus Lemmens. Zij heeft onzettend veel achtergelaten, haar familie, vrien den en kennissen, 'n gemakkelijk leventje, om zich helemaal in te zetten en te geven voor de armste, gebrekkigste medemensen. '"Jeder jaar hebben de bewoners van Oostrum haar nog een vorstelijk kerst geschenk kunnen aanbieden in de vorm van een bedrag aan geld, dat haar persoonlijk wordt overhandigd. En zij was altijd bijzonder dankbaar, want met dat bedrag kon zij haar lievelingen, lichamelijk en geestelijk gehandicapte kinderen, op straat te vondeling gelegd, weer iets extra's geven. Als we allen een steentje bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag aan haar overmaken en kan zij haar kinderen weer blij maken. U kunt Uw bijdrage vanaf zaterdag storten in de offerblok achter in de Maria kapel. Vergeet U haar niet? Hartelijk dank! Kerkdiensten 1-8 januari 1995 Zondag 1 Maandag Dinsdag Woensdag Nieuwjaarsdag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen 10.00 u. Gest. jaardienst familie van Heijster, overl. ouders Derks-Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Orgelspel) Tot bijzondere intentie Cor Thielen en zoon Toon 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Donderdag 09.00 u Vrijdag Zaterdag 19.00 u Herman de Kleijn (Met Rozenkransgebed voor Priesterroepingen) Voor Priesterroepingen Eerste vrijdag van de maand 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Frits Veugen, overl. familie Veugen-Vossen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7