Zaterdag 19.00 u. Oudejaarsavond Uit dankbaarheid, voor onze zieken, voor vrede in de wereld, om priesterroepingen, voor het behoud van het geloof in onze gezinnen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Cor Thielen, (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Simone Geraerdts 22.30 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Iris van Dijk, Judith Philipsen, Zondag 10.00 u. Linda Camps, Suzan Janssen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Maandag Tweede Kerstdag 08.30 u. Ralph Kessels, Maurice van Mill 10.00 u. Susan Frederix, Annet Jeucken, Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis De kerkdiensten met de Kerstdagen De Kerstgezinsmis - zaterdag 24 december om 19.00 uur Het thema van deze viering is: "Verschenen is de mensenliefde van God". Veel kinderen van onze basisschool doen aktief mee aan deze viering. Het zal een viering worden met volop licht. Voor deze gezinsmis zullen leden van onze gezinsmis-commissie U een boekje aanbieden (gratis), waarin de volledige tekst van de viering staat afgedrukt, alsook alle liederen die door allen kunnen worden meegezongen. Deze viering zal worden opgeluisterd door ons koor Harmony en het ver sterkt jeugdorkest van onze Harmonie. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek. Er zijn geen plaatsen gereserveerd, behalve de eerste bank rechts en links j voor degenen die meedoen aan het kerstspel. De nachtmis Zaterdagavond om 22.30 de nachtmis. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door uns Gem. Koor en onze Harmonie. Vanaf 22.00 uur Kerstmuziek. Eerste Kerstdag Zondag - Eerste Kerstdag - is er maar één H. Mis en wel om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons koor Harmony. Tweede Kerstdag Tweede Kerstdag - maandag 26 december: is er 's morgens om 8.30 uur een H. Mis en de Hoogmis om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons Herenkoor. 6

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6