12 dec. 19 dec. 19 dec. 21 dec. 29 dec. Dorpsraad Werkcomité Bowling Kerststukjes maken, LVB Kerstviering, OVB Kerstavond, LVB Wafelaktie, LVB -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 24 december '94 -1 januari '95 Zaterdag 19.00 u. Kerstgezinsviering Toon Muller, Frits Veugen, Herman de Kleijn, Maria Houba, overl. ouders Camps-Wolters, Moeke en papa Vermeulen en dochter Truus, Piet Philipsen, Tiny Cremers-Philipsen, Noud Cremers, Jo Janssen, Pierre Jacobs, Piet en Harry Hermans, Sjang Joosten, Sjaar Poels, Piet Custers, overl. ouders Jans-Verheggen, (koor Harmony en versterkt Jeugdorkest Harmonie) 22.30 u. Nachtmis Harry Valckx en overl. familie, Harry Thuijls, jaardienst overl. ouders Custers-Peeters en Jan Custers, Huub van de Venne, overl., ouders Broekmans-Bovee, overl. ouders Linders-Hendriks, Hendrik en Jo Jeucken en overl. familie, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, Vader Raedts, (Gem. Koor en Harmonie) Eerste Kerstdag 10.00 u. Lei en Ger Janssen, Piet Peeters, Piet Litjens, Peter Haans, overl. ouders Camps-Willems, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Koor Harmony) Tweede Kerstdag 08.30 u. Overl. familieleden van de familie van den Berg- Philipsen. 10.00 u. Over. familie Madou-v.d. Eisen, Annie Theeuwen- Derks, jaardienst Toon Camps, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed: uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten in 1994) Tot bijzondere intentie Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Zondag aandag Dinsdag Woensdag 09.00 u. 09.00 u. Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5