Nieuw Logo voor de Rabobank Op 2 januari 1995 viert de Rabobank feest. Op die dag wordt het nieuwe woord- en beeldmerk van de Rabobank officieel in gebruik genomen. Wij zullen dit niet ongemerkt voorbij laten gaan. Onze cliënten zullen wij dan ook in deze feestvreugde betrekken. Zowel het kantoor in Oostrum als Venray zal er dan ook feestelijk uitzien. Ook zullen er verschillende activiteiten plaatsvinden. De bezoekers van onze bank worden op maandag 2 januari onthaald op koffie met beschuit en muisjes. Bij de ingang van de bank in Venray worden door twee clowns aan de ^kinderen balonnen uitgedeeld; ook in Oostrum zijn ballonnen verkrijgbaar. Om praktische redenen vindt de Balonnenwedstrijd plaats bij de Rabobank in Venray. De kinderen kunnen hieraan gratis deelnemen. Vanzelfsprekend worden er ook prijzen beschikbaar gesteld. De 1e prijs bestaat uit: een radiocassetterecorder; de 2e prijs uit: een wekkerradio; de 3e prijs uit: een walkman; tevens zijn er prijzen beschikbaar voor de 4e t/m de 14e plaats. De balonnen zullen tussen 15.00 uur en 15.30 uur tegelijk worden losgelaten; nu maar hopen op mooi weer. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op woensdag 15 februari 1995 op het kantoor van de bank Venray om 15.00 uur. Om 11.30 uur zal er een parachutist landen op het parkeerterrein "De Gou den Leeuw". Hij zal de nieuwe Rabovlag meebrengen en onder muzikale begeleiding naar de bank dragen. Vervolgens zal de vlag worden gehesen in eendrachtige samenwerking tussen Heer Burgemeester Waals en de Voor zitter van het bestuur van de bank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 25

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 25