CArNAV^15^RéNIÖNG OoST^uM "Vastelaovesmernt' in Oostrum Op zondag 8 januari 1995 organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezellige Vastelaovesmernt' in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oos trum. Op de Vastelaovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnavalsartikelen en -kleding te recht. Te denken valt daarbij onder andere aan kostuums, mas kers, dekoraties, muziekinstrumenten en praalwagens. Voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kunt u zich voor de komende dolle da gen in een bijna nieuw jasje steken. Onze ervaring is inmiddels dat de vraag naar carnavalskleding voor kinderen bijzonder groot is. Indien u liever niet zelf in een kraam staat kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (maximaal vijf artikelen) al vanaf heden aanbieden bij Bert Linskens, Vlasakker 12, telefoon 8 40 79. De organisatie zal uw artikelen op de markt via opbod trachten te verkopen. Van de opbrengst gaat maximal 2,50 naar de organi satie. Het eventuele restbedrag wordt aan u uitgekeerd via de ncontaktpersoon in uw dorp. Niet verkochte artikelen worden niet geretouneerd. U kunt ook artikelen ter verkoop via de organisatie aanbieden op de marktdag zelf tussen 12.00 en 13.00 uur. Ook hier gelden dezelfde spelregels. Grote stukken kunt u met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aanbieden. In dat geval wordt u verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (tel. 04780 - 8 40 79). De enige echte oergezellige Vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 13.00 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven. Graag tot 8 januari aan staande in het gemeenschapshuis in Oostrum! 11 STRUM O

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11