Extra prijs van het Rad van Avontuur: Een weekend bungalowpark gewon nen door Familie Poels, Volen 8 te Heide. Ook werden de prijzen uitgereikt van de kleurwedstrijd: 3 jaar: Ramona Hendriks, Ysselsteyn 4 jaar: Jolijn Lomme, Geysteren; Maartje van Rhee, Oirlo; Wouter Verheyen, Oostrum; Lian Vullings, Leunen 5 jaar: Lieke Poels, Veulen 6 jaar: Désirée van Soest, Ysselsteyn 7 jaar: Luc v.d. Berg, Leunen; Maaike Kerstens, Ysselsteyn; Rinske Reijnders, Oostrum ^8 jaar: Mieke van Bracht, Oostrum; Marian v.d. Zanden, Heide 9 jaar: Marian Claessens, Castenray; Erwin Steeghs, Oirlo 10 jaar: Tim de Weert, Veulen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- artiesten zullen op beide avonden voor het voetlicht treden. Het muzikale gedeelte is in vertrouwde handen van de .Eikenhofkapel. De leden van onze vereniging hebben gratis entree ^naar moeten wel in het bezit zijn van een entreebewijs. Tot en met 17 december af te halen op het adres Randenrade 50, tel. 8 41 14. Kaartverkoop Zondag 18 december is de vrije verkoop van entreekaartjes voor de zittingsavonden. aanvang: 11.00 uur tot 13.00 uur in het Allemons Café. Indien er nog kaartjes over zijn blijven deze te koop bij t Allemans Café en op het adres Randenrade 50. Lidmaatschap Wenst u lid te worden van onze vereniging dan kan dit door aan melding bij het sekretariaat Geeststraat 4 tel. 1 29 49. Voor 30,- per jaar bent u lid en kunt u gratis alle evenementen bezoeken!!! >y Zittingsavonden Op vrijdag 6 januari en zaterdag 7 januari worden weer de zittingsavonden in het Gemeen sohaoshuis van Oostrum gehouden. Een groot aantal 19 QQ STRUM R w

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 19