gaat gebeuren is nog niet bekend. Als de streep getrokken is rechts van de weg is het de bedoeling dat men er opgewezen wordt dat men hier rechts dient te blijven rijden en oversteken. Dit voor de fietsers. Aardgas. In de gemeente Venray zijn nog 550 woningen in het buitengebied niet aan gesloten op aardgas. Dit kan wel maar de gemeente wil hier niet aan mee betalen. Zodoende wordt het een kostbare zaak. We zullen binnenkort be richt krijgen wat dat per aansluiting kost. M. Wilms -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 10-18 december Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Piet Fleurkens, Harrie Claessens, Jan Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Uit dankbaarheid Jaardienst Lies Janssen-Wolters, Lei en Ger Janssen, gest. jaardienst Leonard Maas en Maria Martens, gest. jaardienst Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk, jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Hanneke van Arsen-van Soest Tot bijzondere intentie Marion Vermeulen (met Rozenkransgebed: voor het behoud van het geloof in onze gezinnen) Voor de Overl. van hen die offerden met Allerzielen Voor de vervulling van 'n vurige wens Frits Veugen, Annie Theeuwen-Derks (namens de be woners van de Valkenkampstraat), Wim Heidens, Jan Raedts, overl. ouders Graat-Verhaag, papa en moeke Vermeulen en dochter Truus, Bér van Dijk, Marion Vermeulen, Cor Thielen en zoon Toon, Nel v.d. Berg- Linskens, Martien Vermeulen, Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) n Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken Zondag 08.30 u. Roel v.d. Berg, Marco Janssen, Rol van Haeren, Merijn Gloudemans Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Susan Nellen, Auke Reijnders 10.00 u

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4