Kinderfeestjes en teamfeestjes Bij Sport en Fitnesscentrum vieren? Ja dat kan. Venray - Is uw kind binnenkort jarig en u wilt eens wat anders dan een feestjethuis?? Dat is mogelijk want sinds kort heeft Sport en Fitnesscentrum Peter Stiphout zijn activiteiten uitgebreid naar 16 activiteiten en wel met iets unieks voor Nederland namelijk: kinderfeest en teamfeest vanaf ±7 t/m 12 jaar. De reacties zijn geweldig. De kinderen zijn enorm enthousiast. Gezellig met je vriendjes en vriendinnetjes sportief bezig in het fitness centrum, zoals kinderaerobic met spelletjes verantwoorde oefeningen r met fitnesstoestellen (dit wordt aangepast naar leeftijd). Na de training I hebben we dorst en krijgt elk kind een consumptie. En als afsluiting krijgt elk kind een leuke oorkonde mee naar huis voor het deelnemen aan het fitnessfeestje. Ditzelfde feest kan uiteraard ook worden georganiseerd voor jouw klas met docent, vereniging met leidster of sportteam met trainer. De medewerkers van het Fitnesscentrum zorgen voor een onvergetelijke dag. Wil je meer informatie over een kinderfeest of andere activiteiten bel dan 04780 - 8 61 10 of kom langs bij: Sport en Fitness centrum Peter Stiphout, De Gouden Leeuw 6, Venray. Te Koop kerstbomen met kluit - diverse lengtes MTS. Versteegen-Linders Mgr. Hanssenstraat 54, tel. 8 11 37 limburgse vrouwenbeweging Leesclubje Leest u graag? Heeft u interresse in de achtergrond van de schrijver? Dan het leesclubje misschien iets voor u! Betsie Kranz (bibliotecaresse) vertelt ons, nadat wij een boek over een bepaalde schrijver hebben gelezen, heel veel over de schrijver. Waarom hij dit boek heeft geschreven, welke prijzen hij heeft gewonnen, uitleg over de inhoud van het boek etc. Voor de kosten hoeft u het niet te laten 2,50 per bijeenkomst. Inlichtingen: T. Duyn tel. 8 43 96. 14 -o-o-o-o-o-q-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-Q"0"0"0"0"0"0"0" ?0esloteo

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14