Uitnodiging Feest mee met de kerkdorpenondernemers Na een weer zeer geslaagde Sinterklaas aktie van de kerkdorpen onder nemers is er op zondag 11 december 1994 om 11.00 uur in het Gemeen schapshuis in Oostrum de grandiose trekking en prijsuitreiking van onze aktie van dit jaar. Behalve de prijswinnaars en de winnaartjes van onze kleurwedstrijd, welke allemaal persoonlijk bericht krijgen, is op deze ochtend iedereen van harte welkom. Er is een groot Rad Van Avontuur georganiseerd, waarvoor elke bezoeker een gratis lot krijgt aangeboden en waar leuke prijzen te winnen zijn. Als klap op de vuurpijl dingt iedere bezoeker nog gratis mee voor een extra hoofdprijs, namelijk een Wekend Bungalowpark!! Dus komt allen a.s. zondag naar Oostrum om 11.00 uur in het Gemeen schapshuis, Watermolenstraat 1. De Gezamelijke Kerkdorpen Ondernemers -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aj K informatie-avond Canada A.J.K. Venray organiseert in samenwerking met Wereld Contact reizen op maandag 12 december een informatie-avond over Canada in zaal Roelanzia te Ysselsteyn. Aanvang: 20.00 uur. Er zal een film (grootbeeld scherm) worden vertoond over Canada 1 met zinvolle tips en toeristische informatie. Daarnaast zal de heer Visser namens Stichting Uitwisseling iets vertellen over agrarische stages en studiereizen. Attentie!'. Deze avond is voor iedereen toegankelijk. Dus ook voor niet-Ai.K. tertetv Voor nadere informatie kunt u kontact opnemen met Frans Rops, tel. 04932 - 92 01 of met René Arts, tel. 04932 - 93 69. wereld contact 12

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 12