08 dec. Bestuursvergadering 12 dec. Algemene ledenvergadering 24 dec. Kerstconcert Generale repetitie zaterdag 26 november De generale repetitie voor de deelname aan het concours wordt gehouden op zaterdag 26 november om 20.30 uur in het gemeenschapshuis. Deze repetitie is toegankelijk voor het publiek en wij nodigen u dan ook van harte uit om deze generale repetitie bij te wonen. Zondag 27 november concours te Veldhoven. Het orkest neemt zondag 27 november deel aan het concours te Veldhoven. Het optreden is gepland om 16.45 uur. Het concours wordt gehouden in ^Cultureel Centrum "De Schalm", Meiveld 3, telefoon 040 - 53 35 78. Diege nen die met de bus meegaan worden verzocht om 13.50 uur aanwezig te zijn bij het gemeenschapshuis. De bus vertrekt precies om 14.00 uur. Diegenen die met eigen vervoer gaan kunnen via de autoweg naar Veldhoven (afslag Veldhoven, niet Veldhoven-zuid). Daarna borden richting centrum aanhou den. Als u linksaf bent gegaan (richting centrum) dan staat aan de rechter kant "de Schalm" (dit is ook met borden aangegeven). De uitslag zal zijn om ongeveer 19.00 uur. (Entree "De Schalm" 8,~, onder 12 jaar gratis. De terugkomst in Oostrum is gepland om 20.30 uur bij het gemeenschapshuis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Sint Nicolaas en zijn Pieten hebben afgelopen zondag een bezoek gebracht aan Oostrum. Het was een gewel dig feest. ledereen bedankt, die, op welke manier dan ook, er aan heeft meegeholpen, dit feest te doen slagen. Ook bedankt voor uw financiële steun. Sint Nicolaas comité Oostrum Dames, Vol verwachting klopt ons hart.... Op dinsdag 29 november is weer de jaarlijkse St. Nicolaasviering met natuurlijk suprise-kienen. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3