Z7\ nno\ o.A Groene Kruis Noord-Limburg Op 1 januari 1995 vinden de volgende veranderingen plaats in de bestuurlijke organisatie van het Groene Kruis in Noord-Limburg: 1De Districtsvereniging Het Groene Kruis Noord-Limburg de werk organisatie) wordt omgezet in een Stichting. Deze Stichting neemt als rechtsopvolger van de Districtsvereniging alle rechten en plichten over. Uw correspondentie dient u vanaf genoemde datum te richten aan: Stichting Het Groene Kruis Noord-Limburg. De overige adresgegevens treft u op deze brief aan. De huidige structuur van 25 plaatselijke verenigingen verdwijnt. De belangen van de leden van het Groene Kruis zullen met ingang van 1 januari 1995 worden behartigt door een nieuw op te richten Vereniging Het Groene Kruis Noord-Limburg. Het bezoek- en postadres van deze nieuwe Vereniging is identiek aan dat van de Stichting. Mocht u e.e.a. niet duidelijk zijn, dan zijn wij gaarne bereid (P. Greijn, directiesecretaris, tel. 077 - 87 39 39) een nadere toelichting te verstrekken, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Graag danken we de Oostrumse gemeenschap voor de goede deel- en af name tijdens onze jaarlijkse oliebollenaktie. Oat het goed gaat met onze vereniging blijkt ook wel uit de successen die we behalen. Zo behaalde Koos Derks een 5e prijs tijdens een springwedstrijd voor de selektie in Horst. John Creemers haalde ook de finish maar had 7 fouten onderweg gemaakt. Theo Verstegen nam deel aan Indoor De Bergen in Wanroy en kwam redelijk tevreden naar huis. Ook met het dressuur gaat het goed. Joyce van der Lek behaalde een 2e prijs en Miranda Verkoeyen een 4e prijs tijdens dressuurwedstrijden in Sevenum. Allen van harte proficiat. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 15 NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 15