Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Mededeling vanuit het bestuur V.V. Oostrum Beste leden, Op 13 oktober j.l. kende onze Ledenvergadering een turbulent verloop en deze vergadering heeft bij alle aanwezigen een "nare" smaak achtergelaten. Reden voor het bestuur om in een extra vergadering bij elkaar te komen en terug te kijken naar alle rollen die er tijdens deze avond te zien waren van zowel van voor als achter de bestuurstafel. Gelet ook op de persoonblijke toelichtingen tijdens en na de Leden vergadering van diverse leden tegen een of meerdere bestuursleden komen wij tot de conclusie dat het vertrouwen in het bestuur een deuk heeft opgelo pen. Wij erkennen dat we in een aantal situaties niet duidelijk genoeg zijn overgekomen. We denken daarbij aan de berichtgeving rond de contributie inning, de selectiesamenstelling, de "gele kaarten" situatie. Ook de presentatie tijdens de ledenvergadering werkte tegen ons. We willen echter graag funtioneren met vertrouwen vanuit de achterban en daarbij hebben we jullie hulp nodig want ook daar zal een opstelling tegenover het bestuur anders gevoerd moeten gaan worden. In de komende bestuursvergaderingen zullen deze punten opnieuw op de agenda geplaatst worden. Van jullie kant hebben we nodig een positieve instelling. Laat het ons weten als er vragen zijn en graag op de juiste plek, daar hebben wij behoefte aan dan kun je en mag je verwachten dat er naar je geluisterd wordt en er antwoordt gegeven wordt. Wij zullen ons best doen om meer zichtbaar naar voren te komen zodat jullie beter een indruk krijgen van ieders functioneren. Helaas heeft ons bestuurslid Leo Wilms ons medegedeeld dat hij niet meer beschikbaar is voor ons als bestuurslid. Wij als bestuur vinden dit bijzonder jammer omdat wij heel goed wisten wat Leo voor en achter de schermen voor V.V. Oostrum betekende. Wij kunnen ons echter heel goed vinden in zijn besluit en respecteren dit en vanaf deze plaats. Leo bedankt voor je vele werkzaamheden en inzet! Binnen het bestuur zullen wij ons beraden over de ontstane situatie. Namens het gehele bestuur. J.J.M. Bus, secretaris. 10

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10