Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 29 oktober - 06 november. Zaterdag 19.00 u. Pierre Jacobs en overl. familie, Harry Thuijls, overl. familie Verrijdt-de Lauw, Harrie Claessens, jaardienst Gerrit Rutten, Hubertus Jenneskens, t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum behoudenis der kranken uit dankbaar heid voor 'n verkregen gunst, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Pelzer- Janssen. 10.00 u. Jaardienst Ger Janssen en Lei Janssen, Piet Litjens, jaardienst Piet van Hout, Herman Verheijen, Toon Muller, Fien Broeren-Kersten, Herman de Kleijn, overl. ouders Maas-Martens, overl. ouders Camps-Willems, Annie Theeuwen-Derks, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie. (Gem. koor). 15.00 u. Allerzielendienst. Maandag Dinsdag Woensdag (Harmonie en Gem. koor). 09.00 u. Herman de Kleijn. Allerheiligen. 09.00 u. Tot bijzondere intentie Allerzielen. 09.00 u. Geen H. Mis 19.00 u. Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Broekmans- Bovee, Herman Schoenmakers, Piet Peeters, Frits Veugen, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Camps-Willems, Cor Thielen, Annie Thee uwen-Derks, voor dierbare overledenen. (Herenkoor). 09.00 u. Voor 'n zieke, overl. familie Litjens en echtgenoten. Eerste vrijdag van de maand. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, overl. ouders Haegens-van Lin, overl. ouders Lemmens-Stevens (namens de buurt) Gunther Heiss. (Gelegenheidskoor, o.l.v. Sjaak Janssen) Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 19.00 u. 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5