Agenda november 05 nov. Oud papier ophalen 10nov. Bestuursvergadering 12 nov. Repetitiedag Caeciliaviering 13 nov. Repetitie orkest te Veldhoven 20 nov. Intocht St. Nicolaas 27 nov. Concours te Veldhoven. Donateursaktie 1994 Door omstandigheden bij toneelvereniging de Vlasbloem is het dit najaar niet mogelijk concert- en toneelavonden te houden. Het is al jarenlang gebruik dat de donateursaktie van de Harmonie gekoppeld is aan de toneelavonden. Daarom hebben wij voor nu besloten geen huis-aan-huis donateursaktie te ^houden. Hoe we dat in de toekomst gaan doen zullen we samen met de Vlasbloem overleggen. Toch kunnen wij ons voorstellen dat er menasen zijn die de Harmonie, als donateur, willen steunen. Dit blijkt ook doordat er jaarlijks veel meer donateurskaarten verkocht worden dan dat er bezoekers zijn van de concert en toneelavonden. Daarnaast is alle steun welkom; denkt u maar eens aan de uitgaven i.v.m. het concours, de opleiding van leerlingen, aanschaf van instrumenten en uniformen. Diegenen die graag donateur willen zijn van de Harmonie willen wij daarom, voor dit jaar vragen, hun donatie over te maken op onze rekening bij de Rabobank reknr: 14.00.00.755. Alle steun is welkom waarbij bij voorbaat onze hartelijke dank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1994 30 okt. Allerzielenviering 05 nov. Dropping, Aide Beek 08 nov. Dorpsraad Werkcomité 11 nov. Jaarvergadering C.V. "De Karklingels" 12 nov. Vorstenraadsbal Veulen 12 nov. Caeciliaviering harmonie 15 nov. Kerstballen maken, OVB 19 nov. Feestavond Vriendschap door Samenwerking 20 nov. Intocht St. Nicolaas 24 nov. Vrouw zijn in deze tijd, LVB 27 nov. Concours orkest harmonie te Veldhoven 29 nov. St. Nicolaasviering, OVB. 03 dec. Tussentijdse oudijzer-aktie VV Oostrum 08 dec. Kerstversiering maken, LVB 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3