05 nov. Oud papier ophalen 10 nov. Bestuursvergadering 12 nov. Repetitiedag Caeciliaviering 13 nov. Repetitie orkest te Veldhoven 20 nov. Intocht St. Nicolaas 27 nov. Concours te Veldhoven Donateursaktie Door omstandigheden bij toneelvereniging de Vlasbloem is het dit najaar niet mogelijk om concert- en toneelavonden te houden. Het is al een jarenlange traditie dat de donateursaktie van de Harmonie gekoppeld is aan de toneel avonden. Vandaar dat wij voor nu besloten hebben om geen huis-aan-huis donateursaktie te houden. Hoe we dat in de toekomst gaan doen zullen we samen met de Vlasbloem overleggen. Toch kunnen wij ons voorstellen dat er inwoners van Oostrum zijn die de harmonie willen steunen. Dit blijkt ook uit het feit dat er jaarlijks veel meer donateurskaarten verkocht worden dan dat er bezoekers zijn van de concert- en toneelavonden. Daarnaast is alle steun welkom; denkt u maar eens aan de uitgaven i.v.m. het concours, de oplei ding van leerlingen, aanschaf van instrumenten en uniformen. Diegene die graag donateur willen zijn van de Harmonie willen wij daarom voor dit jaar vragen, hun donatie over te maken op onze rekening bij de Rabobank reknr: 14.00.00.755. Alle steun is welkom waarbij bij voorbaat onze hartelijke dank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Donderdag 27 oktober 20.00 uur, gemeenschapshuis lezing over Max Havelaar koffie en chocolade. Aan de hand van een dia-serie wordt stap- voor-stap de weg van de koffieboon tot kopje koffie weergegeven. Wat is het Max Havelaar merk? Wat is de rol van de vrouw? Hoe smaakt de koffie? Er wordt ook uitgelegd hoe de cacaoboon tot chocolade wordt verwerkt. De wereldwinkel zal deze avond opluisteren met produkten uit eigen winkel. Wij maken kennis met het principe van de rechtvaardiger handel, die minder op eigen winst let en meer op het verbeteren van de arbeids- en levensomstan digheden van mensen in de derde wereld. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4