.0 JL& M W V Dames, Op dinsdag 11 oktober a.s. is er een huisshow bij Inter Chalet in Horst. Bij voldoende belangstelling willen wij gezamelijk hier naartoe. Vindt u het leuk om mee te gaan, dan kunt u zich t/m 3 oktober bij Miets Ghielen tel. 1 04 43 opgeven. Hebt u de beschikking over een auto wilt u dit dan ook even door geven. Wij vertrekken om 09.00 uur bij de Rabo-bank in Oostrum en zijn on geveer 12.00 uur weer terug. Het bestuui -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vermist sinds zondag 25/9 witte parkiet hij luistert naar de naam Rico. Is hij bij u aangevlogen, belt u me dan!! Manon Mooten, van Broekhuizenstraat 16, Tel. 1 49 07 7 oktober houtzaagwedstrijden Inschrijven voor 3 oktober in 't Allemanscafé. Een team moet uit 5 personen bestaan (2 zagers, 2 helpers, coach). Zorg dat je erbij bent. Maximaal 20 teams, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Spellenmiddag voor 55-plussers Evenals andere jaren beginnen we het nieuwe seizoen met een gezellige middag waar voor iedereen de gelegenheid is om kennis te maken met de volksdansgroep en de gymgroep voor ouderen. Van beide groepen is er een dmonstratie waarna men kan meedoen met sjoelen, kaarten of koersbal. Er is koffie met cake en aan het eind van de middag een hartig hapje. De kos ten voor deelname bedragen vijf gulden per persoon. Voor diegenen die niet meedoen aan het volksdansen of gymnastiek voor ouderen is het nu het 8 'njo *v u

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 8