"De Berghaag" v.o.f. Open dag in De Berghaag Geheel Nederland kan in het weekeinde voor Werelddierendag kennismaken met het werk in een dierenasiel. JDe Berghaag in Oostrum biedt geïntereseerden op zondag 2 oktober Lussen 11.00 uur en 16.00 uur de mogelijkheid een kijkje te nemen in de dierenverblijven. Het is de vijfde keer dat er een landelijke Open Asieldag wordt geor ganiseerd. De Dierenbescherming verwacht landelijk zeker 80.000 bezoekers. Door mensen een kijkje te laten nemen wil de Dierenbescherming het publiek overtuigen van het nuttige werk dat in de asiels wordt verricht. In meer dan 90% van de gevallen lukt het de "weesdieren" een nieuw baasje te geven, waardoor de asiels meer en meer de funktie van vluchtheuvel krijgen. De Berghaag biedt de bezoekers een origineel programma aan. Het publiek krijgt volop de kans kennis te maken met de asieldieren die op een nieuw tehuis wachten. Vragen over de aanwezige honden en katten zullen zo goed mogelijk beantwoord worden. K.C. Venray en Omstreken verzorgt een demonstratiewedstrijd voor behendigheidshonden. Op een speciale hindernisbaan zullen tactiek {*n spelregels van de behendigheidssport voor honden te zien zijn. Aanvang van de demonstratie 14.00 uur. De diverse dierenverblijven die getoond worden zijn zeker het bekij ken waard. U zult verbaasd zijn van de mogelijkheden die de Berg haag biedt voor zowel honden, katten, geitjes en paarden, alsook voor kleinere dieren, kippen, konijnen e.d. Voor de kleintjes is er een leuke aktiviteit en tijdens de open dag kan groot en klein meedoen aan een puzzel- en kleurwedstrijd met prach tige prijzen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 Dierenpension Verkoop dierenbenodigdheden Dierenverblijven en Hekwerken Vennenweg 5 5807 EH Oostrum (Venray) Telefoon 04780 - 8 25 12 8 87 74

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7