09.00 u. Hanneke van Arsen-van Soest Eerste vrijdag van de maand 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie 19.00 u. Gezinsmis (Thema: de Levensboom) overl. familieleden familie Hoex, Harry Achten, overl. ouders Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Kinderkoor) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken Zondag 08.30 u. Ralph Kessels, Maurice van Mill 10.00 u. Erna Gooren, Laura Op den Camp, Simone Geraerdts, Susan Nellen Maandelijkse collecte! In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Warm aanbevolen! Vreugde en dankbaarheid om nieuw leven! Vol blijdschap en dankbaarheid tegenover de Schepper van alle leven zagen Lucie en Frans Broeksteeg van Randenrade 52 op 22 september hun liefde weer bekroond met een goddelijk geschenk, hun vierde kind, een dochter Brigitte, zusje van Koen, Emile en Daan. Want ieder kind is een wonder, ieder kind is meer dan een schepping van mensen alleen, zo zien zij ook hun vierde kind: als een geschenk van God. Met of zonder woorden hebben zij ook hun vierde kind van harte welkom geheten in de trant van: wij willen ons voor jou inzetten en je zo alle mogelijkheden bieden om het "beste in je" tot ontplooiing te brengen, want jij bent een kostbaar bezit voor ons. Zij zullen Brigitte dan ook vanzelfsprekend met de grootste zorg en liefde omringen, zodat Brigitte temidden van hen kan opgroeien tot een blij en ge lukkig kind. Door de doop zullen zij Brigitte heel dicht brengen bij de "Bron van het ware leven" en zo hun kind voorgaan in het geloof, want dat is toch het allerbelangrijkste wat zij hun kind kunnen meegeven. Lucie en Frans, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe, grote rijkdom, met jullie vierde kind, met Brigitte. Moge Brigitte veel vreugde blijven uitstralen in jullie gezinnen en moge zij zelf een heerlijke toekomst tegemoet gaan... uw pastoor De collecte van de kankerbestrijding heeft 1.346,05 opgebracht. Dames van L. V.B en O. V.B. hartelijk bedankt. 4 Donderdag Vrijdag: Zaterdag -O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-q-O-O-O-O-O-O-O-O-q-q-q-O-O-q-O-q-q.q.q.q.

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4