Muziektournooi Venrayse Muziekkorpsen op zondag 2 oktober Op zondag 2 oktober a.s. organiseert de Federatie van Muziekgezelschap pen Venray het jaarlijks muziektournooi waaraan alle aangesloten verenigin gen deelnemen. De organisatie is in handen van Kon. Harmonie Euterpe Venray. Voorafgegaan door een muzikale rondgang van MMSK St. Petrus Banden zal vanaf 11.00 uur tot 21.00 uur een non-stop muziekprogramma te horen zijn in de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut, lokatie Noordsingel (St. Anna). De entree is gratis. De muziekkorpsen zullen hun beste kunnen laten horen, zowel blaasmuziek- als slagwerk-uitvoeringen. De korpsen trachten muziek ten gehore te brengen die bij een groot publiek aangenaam in de oren zal klinken. De beoordeling zal gedaan worden door jury-lid JM Claessens uit Tilburg. Optreden harmonie Oostrum: 14.15 uur orkest en aansluitend om 14.55 uur het tamboerkorps. 7 oktober houtzaagwedstrijden Inschrijven voor 3 oktober in 't Allemanscafé. Een team moet uit 5 personen bestaan (2 zagers, 2 helpers, coach). Zorg dat je erbij bent. Maximaal 20 teams. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Afgelopen vrijdag hadden wij een knalfeest. Zeker mede door uw gelukwensen kado's en/of aanwezigheid. Wij hebben ervan genoten!! Iedereen bedankt. P.S. Een speciaal woord van dank aan het personeel van het gemeenschapshuis, niets was hen teveel!! 14 -O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O- Kitty en Jac. Linskens

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14