Een Gods geschenk! Ton en Jacqueline van Kessel-Kessels van Jofferspas 22, delen ons met vreugde mee dat hun wederzijdse liefde weer vrucht droeg in een kind, dat hun levende liefde is en dat zij op 7 september hartelijk verwelkomd hebben. Hun tweede kind, een zoon "TIM" broertje van Lynn. "Elk kind dat geboren wordt, is een teken, dat God nog steeds van onze wereld houdt en vertrouwen in ons heeft" dichtte eens Tagore. Ja, net als in den beginne, toen God de eerste twee kinderen ter wereld bracht, Zijn inspiratie, Zijn creatie, Zijn lievelingen. Daarom is een kind ook zo'n "kostbaar" geschenk. Want al mogen ouders ook terecht zeggen: "Dit is ons kind, onze zoon" tegelijkertijd hebben zij naast hun blijdschap over hun kind, toch ook zeker iets van verwondering gevoeld om zoiets geweldigs, zoiets moois, zó levend, zó bezield, zó werke-^ lijk als het daar in je armen ligt, had je het zelf nooit kunnen maken. Het kwam regelrecht uit Gods handen, ook al hebben jullie het bewust gewild, zonder Hem zou jullie baby er niet zijn geweest. Reden te over om God dankbaar te zijn voor dit klein, maar wonderlijk schepseltje; dankbaar ook omdat God jullie uitverkoren heeft om voor dit kind te zorgen en het voor Hem op te voeden; 'n heerlijke maar ook gewel dige opdracht. Mogen jullie erin slagen iets moois van dit nieuwe leven te maken, zodat het ook Gods lieveling blijft. Ton en Jacqueline, van harte gefeliciteerd met jullie tweede kind, met TIM. Moge TIM jullie gelukkig samenzijn nog vergroten en moge TIM zelf temidden van jullie opgroeien tot 'n blij, gelukkig kind. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 23 sept. Zwemmen groep 8 t/m 16-jarigen, Aide Beek 24 sept. Kindermiddag B.v.d.S 02 okt. Gemeentetournooi muziekfederatie 04 okt. Steenslijper, LVB 07-08-09 okt. Dorpsfeesten Harmonie 09 okt. Kapellenfestival 11 okt. Dorpsraad Werkcomité 11 okt. Lezing hypnose-therapie, OVB 13 okt. Jaarvergadering V.V.Oostrum 13 okt. Grote clubactie, Korbalvereniging 15-16 okt. Eikenhofkapel Witlich 17 okt. Herfst-tennistournooi 18 okt. Huifkartocht 3-jarigen en groep 1 en 2, Aide Beek 25 okt. Speelnpyramide, OVB 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4