Kerkdiensten O.L.V. Geboorte Parochie Oostrum 24 september - 2 oktober Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overl, ouders Tijssen-Peeters, Herman de Kleijn, Hendrik Verrijdt, Giel Vennekens en echtegenote en wederzijdse familie, jaardienst Bert Egelmeers Overl. ouders Jans-Verheggen Overl. ouders Volleberg-Litjens, Piet Custers, jaar- dienst Han Korendijk en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed) T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Overl. ouders van Arsen-van Loonen, Ties Joosten, overl. familie Janssen, Giel Vennekens en echtgnote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Loes Kessels, Els Basten Zondag 08.30 u. Roel van Haeren, Rik op den Camp, Frank Frederix, Marco Janssen 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Dianne v.d. Mortel, Anke Reijnders Attentie! Attentie! (voor jongeren) Wat is de zin van het bestaan? ledereen heeft wel eens vragen. Maar meestal hebben we het te druk om stil te zitten en er over na te denken. Morgen (vrijdag 23 september) heb je de gelegenheid vragen te stellen aan bisschop Wiertz van Roermond. Morgen komt hij naar Venray om in gesprek te gaan met jongeren (van 14 tot 30 jaar). De avond begint met een korte vesperdienst om 19.00 uur in de St. Petrus Banden (Grote) kerk in Venray. Aansluitend kunnen jongeren onder het genot van een kop koffie en vlaai in de zaal van "In den Engel" kennis maken met de bisschop, waarna men hem vragen kan stellen die men zich al lang gesteld heeft. 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3